Ta strona używa plików Cookies. Są one potrzebne do poprawnego działania strony. W dowolnej chwili możesz je zablokować w ustawieniach Twojej przeglądarki.

 

 

Baza skrzydeł Latawki.pl i Wildboards.pl 

Zapraszamy do skorzystania z naszej wspólnej bazy latawców, zarówno osoby początkujące jak i doświadczonych kiterów. Latawce zawsze dobieramy do panujących warunków wiatrowych, a także do umiejętności i wagi użytkownika oraz pojazdu, jakim będzie się on posługiwał - dlatego na spocie zawsze będzie czuwał ktoś z naszej ekipy, aby odpowiednio dopasować kite'a do Twoich potrzeb.

Zapisy na wypożyczenia będą odbywały się na bieżąco - przed każdym następnym dniem. 

Zasady korzystania z bazy skrzydeł:

DOSTĘPNOŚĆ LATAWCÓW

Wypożyczenie będzie możliwe w godzinach obecności organizatorów i obsługi na spocie. Przy dogodnych warunkach będą to godziny 9 do 18. Godziny mogą się zmieniać w sytuacji niesprzyjających warunków (deszcz, zbyt słaby lub mocny wiatr).
 
Kompletna baza skrzydeł dostępna na jesiennej edycji ROMOMEGATRIP pojawi się przed wyjazdem. Głównie będą to skrzydła marek Peter Lynn oraz HQ. 

 

RomoMegaTrip to jedna z najlepszych okazji w roku, aby nauczyć się landkitingu i dodatkowo utrwalić zdobyte umiejętności. Później już tylko pozostaje cieszyć się swobodą.

Mateusz Żarkowski,
Latawki Wrocław

Najlepszy jest zapach plaży o poranku...

Gojo

Dziekuję wszystkim za wyjazd, odlotowy!

Paweł Rugor

Dojechaliśmy do domu. wielkie dzięki ekipie Szczecińskiej za organizację i wszystkim plażowiczom za 7 dniową sesję.

merek777

Spodziewałem się, że na plaży będzie więcej ludzi i latawców, wypad wyszedł klimatycznie;) nie potrafię w głowie ogarnąć wielkości tej miejscówki. Byle więcej takich imprez!

WakeUp

Fajnie panowie! tez tam kiedys bylem.. i kiedys jeszcze będę !!!! ROMO RULEZ!!!

Kicek

Najlepszy landkite`owy wypad na świecie!

Marcin 'Regis' Kałęcki

znajdz_nas_na_facebooku.jpg

Chcesz spróbować landkitingu przed wyjazdem i obyć DARMOWY kurs intro Skontaktuj się z jednym z naszych oddziałów terenowych - sprawdź lokalizacje w całej polsce pod adresem:

kd.png