Ta strona używa plików Cookies. Są one potrzebne do poprawnego działania strony. W dowolnej chwili możesz je zablokować w ustawieniach Twojej przeglądarki.

 

 

 Szkolenia Landkitowe na Romo

 Zapraszamy osoby początkujące do poznania landkitingu od podstaw jak i osoby które chciałyby podszlifować swoje umiejętności. W zależności od tego na jakim etapie jesteś proponujemy dwa kursy oraz opcję indywidualną:

Cena szkoleń obejmuje:
- Opiekę instruktora
- Sprzęt (trapez + latawce dopasowane do wagi/wiatru/umiejętności kursanta)
- Ochraniacze ( kask, kolana)

Cena ze swoim sprzętem - 70pln/ godzina
Cena bez sprzętu - 110pln/ godzina

INFORMACJE O SZKOLENIACH

KURS LANDKITE BEGINNER 

Szkolenia skupiają się na landkitingu i opanowaniu deski mountainboardowej i/lub wózka buggy. Podczas zapisów i na miejscu weryfikujemy na jakiej dziedzinie chcesz się skupić oraz jaki pojazd Cię interesuje, czy jest to mountainboard, wózek buggy, a może obydwa te pojazdy. Na tej podstawie  dopasowujemy ćwiczenia praktyczne. Podczas kursu omawiane są również elementy kursów kitesurfingu i snowkitingu, analizujące podobieństwa i różnice pomiędzy tymi dyscyplinami.

Szkolenia początkowo odbywają się w większej grupie, a następnie dzielone są na mniejsze kilku osobowe grupy na jednego instruktora. Ćwiczenia wykonywane są wspólnie, kursanci  pomagają sobie nawzajem, dzięki czemu uczymy się również przydatnych zachowań na spocie - tzw. kultury na spocie w praktyce.

Szkolenia prowadzimy na skrzydłach renomowanych firm Peter Lynn oraz HQ, na konstrukcjach komorowych, które charakteryzują się łatwością startu i lądowania z dużą stabilnością skrzydła w trakcie jazdy oraz odpornością na uderzenia. Dzięki temu nauka jest przyjemna, a przede wszystkim bezpieczna dla kursanta. Podczas szkoleń będzie też okazja sterowania latawcami pompowanymi, poznając różnice między tymi dwoma typami skrzydeł.

Posiadane przez nas wózki Buggy są tandemowe, dzięki czemu jazda odbywa się z instruktorem, co pozwala optymalnie blisko poznać zasadę sterowania kit’em podczas jazdy. Mountainboardy dopasowujemy do wagi/wzrostu uczestników, jazdę z kit’em poprzedzają warsztaty mountainboardowe i szkolenia z ciągnięciem się za liną po plaży oraz ćwiczenia symulujące start z kit’em 

Podczas kursu BEGINNER poznasz:

 

GODZINY SZKOLEŃ

Szkolenia odbywają się w 3 godzinnych blokach szkoleniowych. Szkolenia dopasowujemy do warunków atmosferycznych. W przypadku braku wiatru, zbyt mocnego wiatru lub opadów - szkolenia przenosimy na odpowiednią godzinę, następny dzień. Pod koniec każdego dnia, robimy plan dnia następnego na podstawie prognoz. 

Planowo robimy 1 blok szkoleniowy - 3 godzinny każdego dnia, w przypadku bardzo dobrych warunków, złych prognoz na kolejne dni, jednego dnia mogą odbyć się 2 bloki, czyli w sumie 6 godzin szkoleniowych.

KURS LANDKITE RIDER - 8 godzin

Szkolenia dopasowujemy indywidualnie do Twoich potrzeb. Jest to kurs dla osób które potrafią sterować latawcem z de-powerem na nogach, chcą skupić się na technice halsowania, rodzajach zwrotów, podstawie freestyle etc.


ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ NA KURSY INTRO PRZED WYJAZDEM - SZKOLENIA ODBYWAJĄ SIĘ GŁÓWNIE NA ŚLĄSKU - WILDBOARDS - LATAWKI BIELSKO BIAŁA 


 

Jeśli jesteś głodny wiedzy, nie zapomnij też zajrzeć na portal www.kitepedia.pl - znajdziesz tam bardzo dużo przydatnych i ciekawych informacji.

 

RomoMegaTrip to jedna z najlepszych okazji w roku, aby nauczyć się landkitingu i dodatkowo utrwalić zdobyte umiejętności. Później już tylko pozostaje cieszyć się swobodą.

Mateusz Żarkowski,
Latawki Wrocław

Najlepszy jest zapach plaży o poranku...

Gojo

Dziekuję wszystkim za wyjazd, odlotowy!

Paweł Rugor

Dojechaliśmy do domu. wielkie dzięki ekipie Szczecińskiej za organizację i wszystkim plażowiczom za 7 dniową sesję.

merek777

Spodziewałem się, że na plaży będzie więcej ludzi i latawców, wypad wyszedł klimatycznie;) nie potrafię w głowie ogarnąć wielkości tej miejscówki. Byle więcej takich imprez!

WakeUp

Fajnie panowie! tez tam kiedys bylem.. i kiedys jeszcze będę !!!! ROMO RULEZ!!!

Kicek

Najlepszy landkite`owy wypad na świecie!

Marcin 'Regis' Kałęcki

znajdz_nas_na_facebooku.jpg

Chcesz spróbować landkitingu przed wyjazdem i obyć DARMOWY kurs intro Skontaktuj się z jednym z naszych oddziałów terenowych - sprawdź lokalizacje w całej polsce pod adresem:

kd.png